Partnerzy

POROZMAWIAJMY
microsoft
Microsoft Partner
Silver Application Development

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft. Przez lata współpracy uzyskaliśmy cenione kompetencje w dziedzinie tworzenia i utrzymywania aplikacji na platformie Azure i Microsoft 365.itcorner
ITCorner
Integracja – Kooperacja – Synergia


ITCorner to klaster firm technologicznych z całej Polski, funkcjonujący od 2021 roku we Wrocławiu. Początkowo działał jedynie na terenie Dolnego Śląska, tworząc jedno z największych centrów IT w Polsce. Z czasem jednak nawiązał także współpracę z podmiotami z całego kraju, a nawet z zagranicy.

ITCorner stawia na współpracę, wymianę doświadczeń i wiedzy między firmami. Angażuje się także w działania lokalnych społeczności technologicznych oraz współpracuje z przedstawicielami miast i innych klastrów IT.cyberlago
cyberLAGO
cyberLAGO e.V. - sieć kompetencji cyfrowych


cyberLAGO to międzynarodowa sieć ekspertów cyfrowych z obszaru Jeziora Bodeńskiego. Zrzesza firmy IT o ugruntowanej pozycji na rynku, start-upy, ale także uczelnie i inne instytucje.

Celem stowarzyszenia jest promowanie współpracy między nauką i biznesem, ale pełni także ważną funkcję centralnego punktu kontaktowego w regionie dla podmiotów zainteresowanych takimi kwestiami jak cyfryzacja, cyfrowa transformacja i bezpieczeństwo IT.

ceteris Ceteris AG
Najlepsze, co może się przytrafić Twoim danym


Ceteris AG może poszczycić się ogromnym doświadczeniem w pracy z rozwiązaniami Microsoftu, co potwierdzają aż cztery tytuły Golden Microsoft Partner.

Zespół Ceteris z pasją i entuzjazmem działa w obszarze Big Data, data warehouse czy AI. Są też prawdziwymi ekspertami, jeśli chodzi o Power BI, Power Apps i inne rozwiązania związane z Power Platform. Ze swojego biura w Berlinie oferują wsparcie we wdrażaniu rozwiązań, a także organizują warsztaty i projekty dla całego obszaru niemieckojęzycznego.
autoid AutoID


Misją AutoID jest dostarczanie rozwiązań opartych o automatyczną identyfikację osób, przedmiotów i zdarzeń w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb klientów. Firma wykorzystuje przy tym najnowsze technologie, a także tworzy własne narzędzia IT.

Automatyczna identyfikacja to między innymi rozpoznawanie kodów kreskowych lub pisma (OCR), biometryka, czyli rozpoznawanie osób za pomocą linii papilarnych lub tęczówki oka, czy rozpoznawanie obrazu - to na podstawie tych technologii powstają rozwiązania AutoID.
abbyy ABBYY
Firma Digital Intelligence


Porozmawiajmy

    Twoja wiadomość została wysłana.
    Dziękujemy!