SharePoint

POROZMAWIAJMY

Programowanie SharePoint

Przez szereg lat stworzyliśmy kilkanaście aplikacji, rozszerzających i uzupełniających pracę SharePointa. Naszym celem jest spersonalizowana platforma dla naszych klientów – jesteśmy otwarci na sugestie i potrzeby!

 

Wdrażanie SharePoint

Zainstalowanie i właściwe skonfigurowanie SharePointa wymaga wiedzy i doświadczenia. Możemy pochwalić się oboma tymi cechami, dlatego wiemy, jak skutecznie zaimplementować platformę, tak by nie zakłócać pracy naszych klientów, ale pomóc im przenieść ją na kolejny poziom i zpewnić prawidłowy workflow.

 

Migracja SharePoint   

Przeniesienie danych i procesów firmowych do SharePointa to skomplikowany proces. Mamy doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu procedur, wiemy, jak je zaplanować i przeprowadzić tak, by platforma dla firm działała bez zarzutu.

 

Utrzymanie SharePoint

Po zaimplementowaniu SharePointa nie pozostawiamy klientów samych sobie. Wspieramy ich w użytkowaniu platformy, ale także instalujemy nasze dodatki do SharePointa. Praca z platformą jest dzięki temu płynna, a każda ewentualna usterka jest na bieżąco naprawiana.

Porozmawiajmy

Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy!