vGoal - towarzyskie zakłady sportowe

SharePoint i Microsoft Teams upraszczają i wspierają współpracę w firmach. Nasze rozwiązanie vGoal do gry w zakłady zapewnia dobrą zabawę i wspiera budowanie zespołu, zwłaszcza w czasach coraz częstszej pracy zdalnej i hybrydowej.  

vGoal

vGoal to rozszerzenie dla SharePoint lub MS Teams. Za pomocą tej przejrzystej i łatwej w użyciu aplikacji pracownicy mogą obstawiać zakłady piłkarskie, na przykład podczas mistrzostw Europy lub świata. 

Pracownicy mają dostęp do vGoal przez SharePoint. Tam mogą śledzić wyniki meczów i dowiadywać się o aktualny status swojej ulubionej drużyny. Każdy pracownik uczestniczący w projekcie może przesłać swoje wskazówki dotyczące nadchodzącego meczu. 

Administrator vGoal wprowadza aktualny wynik meczu, gdy tylko jest on znany. Następnie aplikacja oblicza punkty do przyznania i aktualizuje listę rankingową uczestniczących pracowników zakładów. 

Korzyści

Sprawdzanie rankingów, omawianie przebiegu gry, porównywanie punktów – wszystko to jest łatwo możliwe na SharePoint, który jest już używany i znany na co dzień. Zakłady bukmacherskie są zabawne i urozmaicają codzienną rutynę pracy. Dzięki vGoal można je teraz wdrożyć bez większego wysiłku. 

vGoal - wersja mobilna

Aplikacja jest dostępna jednocześnie w SharePoint i w Microsoft Teams, a więc także w wersji mobilnej. Wystarczy zainstalować Teams, zalogować się i można zaczynać! 

Dostęp do vGoal przez zakładki Messengera: 

Zakładki (po lewej) wyglądają tak samo jak w wersji intranetowej (po prawej), dzięki czemu ich obsługa jest łatwa i intuicyjna. 

Aplikacja nie wymaga stałego połączenia z Internetem, jest zintegrowana z SharePoint, a jej instalacja jest prosta. Administrator musi jedynie rejestrować rzeczywiste wyniki, a vGoal zajmie się resztą.