Automatyzacja procesów biznesowych

POROZMAWIAJMY

 

Automatyzacja procesów biznesowych może przybierać różne formy. Kojarzy Ci się z szablonowymi mailami, rozsyłanymi do wszystkich osób z listy adresowej? A może z losowo wybieranymi rozmówcami w call center? To zdecydowanie nie wszystko!

Rozwiązania wspierające zarządzanie procesami biznesowymi w firmie to zarówno program usprawniający workflow faktur czy mapowanie procesów biznesowych, jak i prosty intranet czy elektroniczna lista obecności.

Jednym słowem – automatyzacja ma za zadanie sprawić, że nic nie płynie tak gładko, jak proces biznesowy. Przykłady?

Poniżej przedstawiamy kilka:

Intranet dla firm

Intranet to jedno z narzędzi, o których myśli się „nieprzydatne”, dopóki nie zacznie się z nich korzystać. W rzeczywistości to świetna baza danych, platforma do wymiany informacji, a także metoda, by zintegrować pracowników.

 

Zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie wymaga porządku. Intranet to świetny sposób na przechowywanie i segregowanie dokumentów. Biblioteki plików czy ewidencje pracowników przechowywane na platformie nie zajmują miejsca w biurze, są zorganizowane dokładnie tak, jak chce tego klient.

 

Interesuje Cię temat intranetu dla firmy? Czytaj więcej>

System HR

HR to dział, który ma do czynienia z największą ilością dokumentów. Obieg wniosków urlopowych, umów i faktur można jednak przyspieszyć i zoptymalizować. Mamy do tego narzędzia!

 

Potrzebujesz systemu rejestracji czasu pracy? A może elektronicznej listy obecności z godzinami przyjść i wyjść? Przygotujemy dla Ciebie system kadrowy, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

 

Potrzebujesz więcej informacji na temat rozwiązań IT dla HR? Czytaj więcej>

Elektroniczna ewidencja czasu pracy

Monitorowanie czasu pracy to żmudna, wymagająca precyzji praca, jednak konieczne jest ewidencjonowanie, ile i w jakich godzinach pracują zatrudnione przez nas osoby. Przeniesienie tego procesu do formy cyfrowej to duża wygoda i ułatwienie pracy.

 

Mamy doświadczenie w przygotowywaniu narzędzi biurowych online i nie tylko chętnie pomożemy w dobraniu odpowiedniej metody, ale także stworzymy spersonalizowane rozwiązanie IT dla Twojej firmy. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu kontrola czasu pracy pracownika będzie o wiele prostsza i wydajniejsza. To własnie jest automatyzacja procesów biznesowych!

 

Chcesz wiedzieć dokładnie, jak może wyglądać elektroniczny system RCP? Czytaj więcej>

System zarządzania produkcją

Tak, systemy zarządzania produkcją to również element automatyzacji procesów biznesowych. Również w tym przypadku należy skupić się na indywidualnych rozwiązaniach. Różne rodzaje zarządzania produkcją wymagają różnych rozwiązań, ale w naszym portfolio mamy narzędzia, dopasowane do różnych branż i modeli systemu produkcyjnego.

 

Nasze narzędzia wspierają zarówno małe firmy, jak i całe fabryki. Wiemy, jak różnią się potrzeby takich przedsiębiorstw i umiemy znaleźć takie rozwiązania, żeby wspierać procesy produkcyjne w każdej z nich.

 

Zainteresowało Cie któreś z naszych rozwiązań? Czytaj więcej>

Porozmawiajmy

Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy!