Programowanie SharePoint

POROZMAWIAJMY

To, że SharePoint to doskonałe narzędzie biznesowe, nie ulega wątpliwości. Warto jednak pamiętać, że naprawdę funkcjonalny staje się wtedy, gdy dostosujemy jego funkcje do specyfiki przedsiębiorstwa. Microsoft SharePoint w wersji „prosto od producenta” może wydać się nieco ascetyczny, jednak dzięki temu możemy urządzić go po swojemu. Programowanie SharePoint to fakt – ważne tylko, żeby odpowiednio z niego skorzystać!

SharePoint spersonalizowany

Innych funkcji będzie potrzebowała firma, która w firmowym intranecie gromadzi wiele plików, innych natomiast taka, która używa Share Pointa przede wszystkim do monitorowania pracy pracowników czy do komunikacji wewnętrznej – najważniejsze, by stworzyć sobie na platformie przyjazne środowisko ze wszystkimi potrzebnymi narzędziami.

Dobry SharePoint designer zaczyna pracę od rozmowy z klientem i dokładnej analizy jego potrzeb. Dopiero kiedy będziemy w stanie wskazać, jakie rozwiązania będą najlepiej wspierać i usprawniać pracę w firmie klienta, możemy zacząć projektowanie aplikacji SharePoint. I właśnie to robimy!
Przez lata stworzyliśmy z SharePointa workspace dla wielu firm. Kaizen dla Toyoty, platforma szkoleniowa dla wpd… moglibyśmy wymieniać wiele przykładów.

Programowanie SharePoint dla Twojej firmy!

Jeśli interesują się aplikacje SharePoint przygotowane specjalnie dla twojej firmy, skontaktuj się z nami! Chętnie przedstawimy Ci nasze pomysły na usprawnienie pracy w Twojej firmie!

Porozmawiajmy

Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy!