SharePoint

POROZMAWIAJMY

Programowanie SharePoint

Przez szereg lat stworzyliśmy kilkanaście aplikacji, rozszerzających i uzupełniających pracę SharePointa. Naszym celem jest spersonalizowana platforma dla naszych klientów – jesteśmy otwarci na sugestie i potrzeby!

„SharePoint? Co to jest?” – czasem wciąz spotykamy się z takim pytaniem. Naszym klientom pomagamy zarówno wtedy, gdy dokładnie wiedzą, na jakim rozwiązaniu im zależy, jak i wtedy, gdy potrzebują wsparcia w określeniu swoich potrzeb. Microsoft SharePoint daje duże możliwości, jeśli chodzi o ułatwianie pracy w biurze. To nie tylko właściwy workflow dokumentów czy intranet – aplikacje Sharepoint przystosowują go do potrzeb firmy.

Dowiedz się więcej na temat programowania SharePoint>

Wdrażanie SharePoint

Zainstalowanie i właściwe skonfigurowanie SharePointa wymaga wiedzy i doświadczenia. Możemy pochwalić się oboma tymi cechami, dlatego wiemy, jak skutecznie zaimplementować platformę, tak by nie zakłócać pracy naszych klientów, ale pomóc im przenieść ją na kolejny poziom i zpewnić prawidłowy workflow. Backup programów, przygotowanie środowiska do implementacji – zajmiemy się tym!

Dowiedz się więcej na temat wdrożeń SharePoint>

Migracja SharePoint   

Przeniesienie danych i procesów firmowych do SharePointa to skomplikowany proces. Mamy doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu procedur, wiemy, jak je zaplanować i przeprowadzić tak, by platforma dla firm działała bez zarzutu.   Migracja SharePointa to nie tylko przeniesienie do niego danych. To także uaktualnianie platformy.

Nowa wersja NS SharePoint daje użytkownikowi o wiele więcej możliwości – inne funkcje czy sprawniej działająca platforma ułatwia pracę i podsuwa nowe zastosowania MS SharePoint. Co ważne, stare wydania SharePointa stopniowo przestają być wspierane przez producenta. Warto zainwestować we wsparcie załogi Microsoft – pomożemy Ci wybrać najnowszą wersję platformy i przeniesiemy do niej dane!

Dowiedz się więcej na temat migracji SharePoint>

Utrzymanie SharePoint

Po zaimplementowaniu SharePointa nie pozostawiamy klientów samych sobie. Wspieramy ich w użytkowaniu platformy, ale także instalujemy nasze dodatki do SharePointa. Praca z platformą dla firm jest dzięki temu płynna, a każda ewentualna usterka jest na bieżąco naprawiana.

Utrzymanie SharePointa to także pomoc w jego użytkowaniu. Pokażemy Ci, jak używać platformy SharePoint krok po kroku, wdrożymy Cię w zasady działania naszych aplikacji i programów, wspomahających działanie platformy i przekazemy Ci niezbędna dokumentację i instrukcję używania.

Dowiedz się więcej na temat utrzymania SharePoint>

Porozmawiajmy

Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy!