Utrzymanie SharePoint

POROZMAWIAJMY

W Twojej firmie działa już MS SharePoint. Przystosowaliśmy go do specyfiki Twojego biznesu, zaimplementowaliśmy przydatne aplikacje SharePoint, wszyscy pracownicy wiedzą, jak posługiwać się platformą, można już zabrać się do pracy. Czy to oznacza, że po wdrożeniu SharePoint kończymy współpracę z klientem? Zdecydowanie nie.

Na czym polega utrzymanie SharePoint?

Każda platforma dla firm wymaga supportu. Nieważne, czy to SharePoint, intranet innego typu czy personalizowane rozwiązanie – każde przedsiębiorstwo potrzebuje ekspertów, którzy pomagają w razie problemów, będzie czuwać na stanem platformy, dbać o backup programów… W skrócie – utrzymywać system i pomagać klientom utrzymać w platformie SharePoint workflow na dotychczasowym poziomie.

Według Vialutions ważne jest, by słuchać potrzeb klienta. Po dodaniu nowych aplikacji użytkownik nie do końca wie, jak obsługiwać platformę SharePoint? Tutorial od nas powinien pomóc! Potrzebna jest korekta działania dodatków do platformy? Sprawdzamy jeszcze raz założenia i dokumentację i staramy się wypracować najlepsze rozwiązanie. Jeśli do ulepszenia SharePoint workplace dla pracowników konieczne jest wprowadzenie dodatkowych rozwiązań w platformie SharePoint, krok po kroku opracowujemy plan i wdrażamy je tak, by intranet był jak najbardziej funkcjonalny.

Podobnie jest w przypadku migracji. Uaktualnianie funkcji, ale też całej platformy to element jej utrzymania. Nowsza wersja Microsoft SharePoint to wiele plusów dla użytkowników – obszerniej piszemy o tym w zakładce Migracja – ale jedno jest pewne: SharePoint developerzy z Vialutions wiedzą, co robią i przeprowadzą ją we właściwy sposób.

Porozmawiajmy

Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy!