O VIALUTIONS

O VIALUTIONS

Firma VIALUTIONS powstała w 2010 roku i obecnie zatrudnia ponad 50 osób. VIALUTIONS GmbH ma siedzibę w Berlinie i skupia się na zarządzaniu wymaganiami, zarządzaniu projektami i administracji. VIALUTIONS Sp. z o.o. we Wrocławiu (Polska) posiada duży zasób zdolnych i doświadczonych senior developerów. Z tego miejsca odbywa się rozwój oprogramowania, jak również testowanie, zapewnianie jakości i wsparcie dla naszych klientów. Oprócz doradztwa IT i rozwoju indywidualnych rozwiązań programowych, jako wieloletni partner Microsoft jesteśmy właściwym kontaktem w sprawach związanych z SharePoint i Microsoft 365. Chętnie udzielimy wsparcia podczas migracji, obsługi lub aplikacji i rozszerzeń SharePoint.

Kluczowe fakty

ponad 50 pracowników

ponad 60 klientów

ponad 80 projektów

certyfikowany partner Microsoft

100% roczny wzrost

200 lat doświadczenia (wszyscy pracownicy)

Nearshoring

Od ponad 10 lat VIALUTIONS jest kompetentnym partnerem dla średnich przedsiębiorstw w regionie DACH jako dostawca usług IT i twórca oprogramowania. VIALUTIONS GmbH z siedzibą w Berlinie jest niemieckim partnerem umownym. W ten sposób możliwe jest również niemieckojęzyczne zarządzanie projektami. Rozwój oprogramowania realizowany jest przez firmę VIALUTIONS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Konstelacja z ogólnoniemiecką strukturą organizacyjną i wspierającą oraz polskimi specjalistami do spraw technicznych, zapewnia sukces Państwa projektu.

Nasza misja

Długotrwała współpraca

Niezawodność

Komunikacja na poziomie oczu

Andreas Hepfner, CEO, VIALUTIONS GmbH

“Nasi klienci identyfikują swoje wyzwania biznesowe, dla których nie ma standardowych rozwiązań dostępnych na rynku. Zapewniamy wsparcie już na etapie specyfikacji wymagań.

W ścisłej współpracy, krok po kroku opracowujemy dokładnie takie rozwiązanie programowe, jakiego klient naprawdę potrzebuje i jakie pasuje do jego krajobrazu IT. W tym kroku procesy są wspierane i optymalizowane, dzięki czemu – przy malejących kosztach – wzrasta jakość w całym procesie biznesowym.”

Andreas Pohling, CEO VIALUTIONS Sp. z o.o.

Nasza skrzynka narzędziowa

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zaufanym relacjom z klientami, stopniowo rozwijaliśmy zestaw narzędzi VIALUTIONS. Zawiera ona różne rozszerzenia dla Microsoft 365 i Microsoft Teams, które upraszczają komunikację, organizację i procesy. Narzędzia można znaleźć na Microsoft Marketplace.