O Vialutions

O Vialutions

Vialutions powstało w 2010 roku jako niewielki software house, a przez lata rozrosło się tak, że obecnie zatrudnia ponad 50 osób w Polsce i Niemczech.

Vialutions GmbH ma siedzibę w Berlinie, a jego działania skupiają się na zarządzaniu projektami i administracji. Vialutions Sp. Z o.o. działa na terenie in Wroclaw (Poland) dysponuje dużą pulą zdolnych i doświadczonych programistów. Do naszych usług należy rozwój oprogramowania, a także testowanie i wsparcie IT dla naszych klientów. 

 

Oprócz doradztwa IT i tworzenia indywidualnych rozwiązań programistycznych, jako wieloletni partner firmy Microsoft jesteśmy właściwym wyborem w sprawach związanych z Microsoft 365. Chętnie udzielimy wsparcia w zakresie migracji, obsługi lub aplikacji i rozszerzeń MS SharePoint. 

Nasza misja

Nasi klienci identyfikują swoje wyzwania biznesowe, dla których nie ma standardowych rozwiązań dostępnych na rynku. Zapewniamy im wsparcie już na wczesnym etapie specyfikowania wymagań.  

 

W ścisłej współpracy, krok po kroku, opracowujemy dokładnie takie oprogramowanie, jakiego klient naprawdę potrzebuje i które pasuje do jego środowiska informatycznego. Na tym etapie wspierane i optymalizowane są procesy, dzięki czemu – przy jednoczesnym obniżeniu kosztów – wzrasta jakość całego procesu biznesowego.

Andreas Hepfner, CEO Vialutions GmbH Deutschland
Andreas Pohling, CEO Vialutions Sp. z o.o. (Polen)

Narzędzia SharePoint

Przez wiele lat współpracy z klientami używającymi rozwiązań Microsoftu tworzyliśmy nasze narzędzia sharepointowe. Nasz toolbox zawiera aplikacje rozszerzające działanie Microsoft 365 i Microsoft Teams tak, by ułatwić komunikację i usprawnić procesy firmowe. Nasze rozwiązania możesz znaleźć na Microsoft Marketplace.